Ancora

Oferta poparta wieloletnim doświadczeniem.

Oferta

Coraz więcej firm ma problem z zachowaniem płynności, gdyż niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których kontrahenci opóźniają się z zapłatą należności, bądź w ogóle ich nie regulują.

W takich przypadkach jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań jest przekazanie sprawy do profesjonalnej windykacji.

Wsparcia w tej kwestii udziela firma ANCORA-FINANSE, która pomaga odzyskać pieniądze w postępowaniu z dłużnikiem. Zapewniamy rzetelne prowadzenie negocjacji z dłużnikiem, a jeśli one nie przyniosą pozytywnego rezultatu, to skutecznie możemy przeprowadzić postępowanie sądowe, a w konsekwencji i egzekucyjne. Już od samego początku takich postępowań, staramy się zabezpieczyć majątek dłużnika, co chroni Klientów przed utratą należności w przypadku, gdyby dłużnik zamierzał ukrywać lub wyprowadzać swój majątek.

Warto wspomnieć, iż nasi pracownicy, to m.in. wykwalifikowani radcy prawni, co sprawia, że ANCORA-FINANSE łączy działania typowej firmy windykacyjnej i kancelarii prawnej. W swoich działaniach łączymy doświadczenie w odzyskiwaniu należności na drodze negocjacji z dłużnikiem i wiedzę prawniczą, pozwalającą na zastosowanie wszelkich możliwości prawnych w postępowaniu z dłużnikiem.

Gwarantujemy naszym Klientom możliwie najszybsze ściągnięcie długu w oparciu o obowiązujące rozwiązania prawne i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy doradztwo w zakresie postępowania z wierzytelnościami oraz przepisów prawnych z nimi związanymi.

do góry

Arkana

Naszym partnerem jest
Kancelaria Prawna
ARKANA