Ancora

Firma z wieloletnim doświadczeniem.

Firma

Firma ANCORA FINANSE świadczy usługi z udziałem wykwalifikowanych specjalistów z zakresu windykacji należności, radców prawnych i specjalistów ds. zarządzania i finansów. Nasi pracownicy biorą udział w wielu kursach, szkoleniach, mają skończone studia podyplomowe oraz MBA. Nasze doświadczenie (stała współpraca z wieloma małymi, średnimi firmami, jak i dużymi koncernami), jak i szerokie kontakty (firmy z Unii Europejskiej oraz Azji) gwarantują dobranie najbardziej adekwatnych rozwiązań do stawianych problemów. Cały czas doskonalimy nasze umiejętności i bardzo dużą wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników. 

Skorzystanie z usług naszej firmy, to przede wszystkim:

  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z zakresu negocjacji, windykacji i prawa
  • Wynagrodzenie zależne od efektów, przy czym stosowane jest przez nas indywidualne i elastyczne podejście do każdego zadania
  • Wieloletnie doświadczenie i zgodne ze światowymi standardami przejrzyste procedury
  • Bardzo duża skuteczność
  • Dla średnich i dużych firm korzystanie z naszych usług pozwala zredukować koszty działalności (rezygnacja z tworzenia własnych działów windykacyjnych, inwestowania w sprzęt, technologie oraz pracowników). Przejawia się to w redukcji zbędnych szczebli zarządzania (uproszczenie struktur i procedur organizacyjnych, wzrost elastyczności i szybkości reakcji na zmiany zachodzące w otoczeniu)
  • Dla małych firm to wdrożenie skutecznych rozwiązań wykorzystywanych przez średnie i duże firmy.

W naszych wszystkich działaniach pracownicy kładą szczególny nacisk na skuteczność i efektywność. 

Oferta naszej firmy pozwala Klientom na wyodrębnienie ze swojej struktury organizacyjnej procesów związanych z zarządzaniem należnościami i windykacją, co znacznie obniża koszty i przyspiesza odzyskanie trudnych wierzytelności, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad całym procesem.

 

do góry

Arkana

Naszym partnerem jest
Kancelaria Prawna
ARKANA